Home

pritožba Lončena posoda internet kolar tenis Oksidirajte Snazzy preobremenjenost

Tenis pretresa afera prirejanje izidov: suspendirana tudi slovenska teniška  igralka - OBALAplus
Tenis pretresa afera prirejanje izidov: suspendirana tudi slovenska teniška igralka - OBALAplus

Ekipa24.si - Odprto prvenstvo v Radomljah tudi z Blažem Kavčičem in Nastjo  Kolar
Ekipa24.si - Odprto prvenstvo v Radomljah tudi z Blažem Kavčičem in Nastjo Kolar

Slovenka v središču odmevne teniške afere: nekoč izjemni Celjanki izrekli  dosmrtno prepoved! (poglejte, zakaj) - Metropolitan.si
Slovenka v središču odmevne teniške afere: nekoč izjemni Celjanki izrekli dosmrtno prepoved! (poglejte, zakaj) - Metropolitan.si

ŽTK Maribor - Nina Kolar se je danes kvalificirala v glavni turnir ITF  Women s skladom 10.000$ v Sharm El Sheikhu, Egipt. Z rezultatom 61 63 je  premagala Niditro Rajmohan (IND). | Facebook
ŽTK Maribor - Nina Kolar se je danes kvalificirala v glavni turnir ITF Women s skladom 10.000$ v Sharm El Sheikhu, Egipt. Z rezultatom 61 63 je premagala Niditro Rajmohan (IND). | Facebook

Banka Koper Slovenia Open, Nastja Kolar (SLO) vs Roberta Vinci (ITA) |  SPORTIDA Photo Agency
Banka Koper Slovenia Open, Nastja Kolar (SLO) vs Roberta Vinci (ITA) | SPORTIDA Photo Agency

Neusmiljena kazen za Slovenko: dosmrtna izključitev iz tenisa! - siol.net

17 letna Nastja Kolar klonila v polfinalu Olomouca! - Največji teniški  portal v Sloveniji
17 letna Nastja Kolar klonila v polfinalu Olomouca! - Največji teniški portal v Sloveniji

ITF: Nastja Kolar v Bolgariji točko oddaljena od naslova - Tenis Slovenija

Nastja Kolar klonila v finalu turnirja ITF WTT v Kairu, Veronika Erjavec  osvojila turnir dvojic v Tabarki; Dalila Jakupovič izgubila v  kvalifikacijah WTA turnirja v Štutgartu
Nastja Kolar klonila v finalu turnirja ITF WTT v Kairu, Veronika Erjavec osvojila turnir dvojic v Tabarki; Dalila Jakupovič izgubila v kvalifikacijah WTA turnirja v Štutgartu

Zdenek Kolar - Tennis Rookie Me Central

Slovensko teniško igralko so začasno suspendirali, te kršitve ji očitajo -  Slovenske novice
Slovensko teniško igralko so začasno suspendirali, te kršitve ji očitajo - Slovenske novice

Zdeněk Kolář – Wikipedia

Izpoved suspendirane Slovenke: Sem žrtev koruptivne organizacije - Sportklub

SUPER: Fenomenalna najstnica Nastja Kolar v 2. krogu WTA turnirja! -  Največji teniški portal v Sloveniji
SUPER: Fenomenalna najstnica Nastja Kolar v 2. krogu WTA turnirja! - Največji teniški portal v Sloveniji